
Over deze PuraFence aluminium afdekkap 7,5 x 7,5 cm t.b.v. voet schuttingpaal 192 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Aluminium |
| Pura Composites kleur | Black |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 7,5 cm |
| Hoogte | 3,8 cm |
| Gewicht | 0.088 kg |