

Stel samen
Pura Composites kleur*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Over deze PuraDock composiet vlonderplank 2,2 x 14,6 x 290 cm, cedar, massief, 1 zijde 1 groef, 1 zijde 2 groeven, fijne houtnerf, clip systeem
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Composiet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Cedar |
| Breedte | 14,6 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Gewicht | 11.475 kg |
| Houtnerf-profiel | Nee |