
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Prieel Groot vuren groen geïmpregneerd
Dit prieel heeft 6 zeskantige staanders
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Meerhoekig dak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 4,5 x 18,0 cm |
| Staanders | Ø9,5 cm |
| Breedte | 323 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 300 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 6 |
| Nokhoogte | 270 cm |
| Doorloophoogte | 210 cm |