
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Prieel Extremo vuren groen geïmpregneerd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Puntdak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 5,5 x 12,0 cm |
| Sporen | 4,0 x 11,0 cm |
| Staanders | 11,5 x 11,5 cm |
| Breedte | 560 cm |
| Lengte | 560 cm |
| Hoogte | 53 cm |
| Gewicht | 670 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 4 |
| Nokhoogte | 375 cm |
| Doorloophoogte | 203 cm |