
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Prieel Econoom vuren groen geïmpregneerd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Puntdak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 3,4 x 8,5 cm |
| Sporen | 4,0 x 9,0 cm |
| Staanders | 8,0 x 8,0 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Lengte | 340 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Gewicht | 350 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 4 |
| Nokhoogte | 301 cm |
| Doorloophoogte | 220 cm |