
Over deze Poortpalen staal (set 2 stuks), zwart gepoedercoat, fijnstructuur
De palen zijn vervaardigd uit 2 mm dik staal.
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Afdekkap |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 23 kg |