
Over deze Plantenbak Elbe 100 cm
met bodem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Lariks |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Plantenbakfolie |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Extra product informatie | Met bodem niet inbegrepen trellis |