
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Picknicktafel superieur Boss
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 90 kg |
| Zitdiepte | 30 cm |
| Afmeting tafelblad - diepte | 250 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Zitbreedte | 181 cm |
| Afmeting tafelblad - breedte | 250 cm |
| Dikte hout | 4,5 cm |
| Opklapbare zitting | Nee |