
Over deze Pergola muurelement voor 9 x 9 cm balken, rechts, zwart gepoedercoat, incl. bevestigingsset
Specificaties
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 9,0 x 9,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Gewicht | 4.115 kg |
| Dikte | 3 mm |