
Over deze Pergola hoekverbinding voor 9 x 9 cm balken, zwart gepoedercoat, incl. bevestigingsset
Specificaties
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 9,0 x 9,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 1.145 kg |
| Dikte | 3 mm |