
Over deze Paneel met enkele deur
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 198 cm |
| Gewicht | 35 kg |

| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 198 cm |
| Gewicht | 35 kg |