

Over deze Paal beschermer
geschikt voor palen van 8,8 x 8,8 cm spuitgegoten matte textuur schroeven to Ø6 mm (niet meegeleverd) bevestigingsschroef wordt bedekt met een onverwijderbaar dopje
Specificaties
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Niet inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 9 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 0.043 kg |