
Over deze Overslaggrendel lengte 43 cm
Specificaties
| Behandeling | Geel verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Gewicht | 1.252 kg |

| Behandeling | Geel verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Gewicht | 1.252 kg |