

Over deze Oprijplaat (binnen/buiten)
Vloerframe vereist. Bij gebruik van vloerprofielen is alleen de drempeloprit “buiten” mogelijk
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Schroeven |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 13,5 cm |
| Lengte | 1,51 m |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 4 kg |