
Over deze Openhaardhout berging, groen geïmpregneerd grenen B180 x D50 x H180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 32 kg |
| Dikte wand | 16 mm |