

Over deze Openhaardhout berging, douglas B200 x D80 x H190 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte | 190 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 80 cm |