


Over deze Oog met draadeind voor stalen deurframe
Voor ijzeren deurframe Lengte draadeinde M12x65mm Ten behoeve van duim M16 Buitenkant oog 24mm Schacht lengte 38mm
Specificaties
| Behandeling ijzerwaren | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 9,5 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 0.191 kg |
| Lengte draadeinde | 6,5 cm |
| Diameter draadeinde | 16 mm |
| verpakkingseenheid | 1 piece |
| Extra product informatie | Voor ijzeren deurframe lengte draadeinde m12 x 65 mm ten behoeve van duim m16 buitenkant oog 24 mm schacht lengte 38 mm |