
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze NE vuren regel 4,5 x 9,5 x 270 cm, gedroogd, groen geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 9,5 cm |
| Lengte | 270 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 8 kg |