
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze NE vuren halfhouts rabat 1,9 x 14,5 x 300 cm, gedroogd, zwart gespoten, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,9 cm |
| Gewicht | 5.7 kg |
| Werkende breedte | 13,3 cm |