
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Moestuintafel grenen groen geïmpregneerd met opbergplank en 6 plastic bakken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Plastic bakken (6) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc, Pefc 70% |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, Kunststof |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 85 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Gewicht | 20 kg |