
Over deze ME vuren ligger 6,5 x 12,0 x 400 cm, zwart gespoten, geschaafd
Boven- /onderbalk t.b.v. glaswanden
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Gewicht | 20 kg |