
Over deze Loveseat Parijs vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 175 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Gewicht | 35 kg |

| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 175 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Gewicht | 35 kg |