

Over deze Kunststof schommel
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 36 cm |
| Lengte | 17 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 0.756 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Zitbreedte | 26 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |