
Over deze Koudwaterbad Ø120 cm, thermisch gemodificeerd vuren
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Pvc liner, Afdekkap, Trap |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 52 cm |
| Gewicht | 120 kg |
| Inhoud | 950 l |
| Voorgemonteerd | Nee |
| Diameter | 120 cm |
| Hoogte buitenzijde | 95 cm |
| Hoogte binnenzijde | 85 cm |
| Diameter binnenzijde | 120 cm |
| Dikte wand | 42 mm |