

Over deze Keruing hardhout afdekkap 3,5 x 8,8 x 180 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, gekeept
Voor rechte schermen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Sponning | 4,9 x 1,1 x 180 cm |
| Breedte | 8,8 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Extra product informatie | Voor rechte schermen. voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |