
Over deze Juno Tuinhuis JFD4 Modern 214 x 166 cm
Deur : 195 x 92 cm
Specificaties
| Daktype | Plat dak |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 166 cm |
| Lengte | 214 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Gewicht | 273 kg |