
Over deze Juno Regenpijp 5,5 × 5,5 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 8.4 kg |
| verpakkingseenheid | 2 piece |

| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 8.4 kg |
| verpakkingseenheid | 2 piece |