
Over deze Isolatievoorbereidingset
Deze set bestaat uit: latten 28 x 28 mm, binnenbekleding 16 x 90 mm voor wanden, binnenbekleding voor dak, extra 28 x 44 mm latten voor bevestiging binnenbekleding, extra dakbogen om dakbekleding te bevestigen. De set bevat geen isolatiemateriaal en damp-open folie.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Dampdoorlatende folie, Isolatie materiaal |
| Planken | 1,6 x 9,0 cm |
| Regels | 4,4 x 4,4 cm |
| Breedte | 1,20 m |
| Lengte | 3,61 m |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 280 kg |