

Over deze Indraaischommelhaak met kunststof veiligheidsclip
Aanbevolen voor vierkant hout vanaf 90x90 mm, zonder maximale afmeting. Zorg er wel altijd voor dat het gat goed wordt voorgeboord, want dit is zeer belangrijk
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Product type | Schommelhaken, Speelaccessoires |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 0.404 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |