
Over deze IJzeren deurframe met slotkastuitsparing 155x100cm
Voor het zelf maken van een tuindeur De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 1,9 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Gewicht | 17.1 kg |
| Met slotkast-uitsparing | Ja |
| Extra product informatie | De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame, de dikte van het frame is 19 mm |