
Over deze IJzeren deurframe incl. luxe inbouwslotset zwart H155xB90cm | zwart gespoten
Voor het zelf maken van een tuindeur. De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame. De dikte van het frame is ca. 19mm.
Specificaties
| Behandeling | Gespoten |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 1,9 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Gewicht | 11.3 kg |
| Met slotkast-uitsparing | Nee |
| Extra product informatie | De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame, de dikte van het frame is 19 mm |