
Over deze HWA bocht vuurverzinkt - 45 graden
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Graden bocht | 45 degree |

| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Graden bocht | 45 degree |