
Over deze Houtkachel Harvia Linear 18 compact (incl. 2 dozen saunastenen)
Kachel voor droge sauna met inhoud van 5m³-18m³ Verwarmingscapaciteit: 14,3 kW
Specificaties
| Inbegrepen | Beschermmantel, Saunastenen |
|---|---|
| Kacheltype | Houtgestookt |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 51 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 106 kg |
| Maximale sauna volume | 18 m³ |
| Minimale sauna volume | 5 m³ |