




Over deze Houten schommeplank geïmpregneerd
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Grenen |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Materiaal | Hout, Polypropyleen |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 44 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |