
Over deze Hottub met externe RVS kachel ø200 cm onbehandeld vuren
Simpel te legen middels stop in bodem. Bankjes, afdekhoes, RVS houtkachel inclusief pijp en vonkenvanger, veiligheidshek, luxe afwerking bovenrand hottub, verstelbare RVS- spanbanden rondom de hottub, een trap en geïmpregneerde balken onder de kuip.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Rvs houtkachel, Afdekhoes, Asschepset, Bevestigingsmaterialen, Rookgasafvoerpijp, Trap |
| Kachel montage | Extern |
| Kacheltype | Houtgestookt |
| Materiaal | Rvs, Hout |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 250 kg |
| Inhoud | 2500 l |
| Voorgemonteerd | Nee |
| Diameter | 200 cm |
| Hoogte buitenzijde | 105 cm |
| Hoogte binnenzijde | 90 cm |
| Diameter binnenzijde | 190 cm |
| Dikte wand | 42 mm |
| Extra product informatie | De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 25 kw en is gemaakt van roestvrij staal rst aisi 304. de kachel is voorzien van een ce-certificering. |