
Over deze Hottub Deluxe vierkant
De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 35 kW en is gemaakt van roestvrij staal (RST AISI 304). De kachel is voorzien van een CE-certificering. Binnenafmetingen kuip: 177 x 177 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Rvs houtkachel, Bevestigingsmaterialen, Bubbelsysteem, Digitale thermometer, Led-verlichting, Polyester binnenbak, Rookgasafvoerpijp, Thermocover, Trap |
| Kachel montage | Intern |
| Kacheltype | Houtgestookt |
| Materiaal | Rvs, Hout, Polyester |
| Breedte | 205 cm |
| Lengte | 205 cm |
| Hoogte | 2,23 m |
| Gewicht | 300 kg |
| Inhoud | 1800 l |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Hoogte buitenzijde | 110 cm |
| Hoogte binnenzijde | 99 cm |
| Diameter binnenzijde | 177 cm |
| Dikte wand | 18 mm |
| Extra product informatie | De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 35 kw en is gemaakt van roestvrij staal rst aisi 304. de kachel is voorzien van een ce-certificering. binnenafmetingen kuip 177 x 177 cm |