
Stel samen
Diameter draadeinde*
Over deze Hoogteverstelling deluxe verzinkt M16 7,5 x 7,5 cm plaat, incl. bevestigingsset
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Draadeind, Draaimoer |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 7,5 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.462 kg |
| Verstelbaar | Ja |
| Dikte | 3 cm |
| Diameter draadeinde | 16 mm |
| Extra product informatie | Verstelbare plaat met draaimoer en draadeind |