
Stel samen
Diameter draadeinde*
Over deze Hoogteverstelling deluxe RVS M16 10 x 10 cm plaat, incl. bevestigingsset
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Draadeind, Draaimoer |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Verstelbaar | Ja |
| Dikte | 3 cm |
| Diameter draadeinde | 16 mm |
| Extra product informatie | Verstelbare plaat met draaimoer en draadeind |