



Over deze Hazelaarrol, 3 draden, latafstand 4 tot 5 cm L460 x H100 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hazelaar |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Breedte | 460 cm |
| Lengte | 1,00 m |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Latafstand | 5 cm |
| Aantal draden | 3 |