
Over deze Harvia Trendy X Kachel 8kW (incl. 1 doos stenen)
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Beschermmantel, Saunastenen |
| Kacheltype | Electrisch |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 41 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 33.5 kg |
| Bedieningspaneel | Ja |
| Maximale sauna volume | 12 m³ |
| Minimale sauna volume | 7 m³ |
| Voltage | 230 v |