
Over deze Hardhouten rolborder 30 x 180 cm ½Ø5 cm
Rolborder bestaande uit halfronde palissaden, aan elkaar gebonden door middel van een ijzerdraad
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Diameter | 5 cm |
| Extra product informatie | Halfronde palissaden, aan elkaar gebonden met ijzerdraad |