
Over deze Hardhouten loveseat Premium
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 164 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Zithoogte | 37 cm |

| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 164 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Zithoogte | 37 cm |