




Over deze Handgrepen (set van 2 stuks)
Set van 2 stuks
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 25 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 0.212 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |