
Stel samen
Nokhoogte*
Over deze Hamar XL, Uitbreidingsset Douglas Gedroogd
Specificaties
| Afdeklijsten | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Behandeling overkapping | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 14,5 cm |
| Daktype | Zadeldak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Deuren, Ramen, Zijwanden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 14,5 cm |
| Staanders | 14,0 x 14,0 cm |
| Breedte | 445 cm |
| Lengte | 312 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 378 kg |
| Fundering | 312 x 377 cm |
| Nokhoogte | 360 cm |
| Doorloophoogte | 230 cm |
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 2 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |