Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Over deze Guariuba hardhout vlonderplank 2,1 x 14,5 x 610 cm, kunstmatig gedroogd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Guariuba |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 610 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 14.86 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |