
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen schaaldeel 1,8 x 20,0-25,0 x 360 cm, vers, groen geïmpregneerd, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 25 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 11.3 kg |
| Schorsvrij | Nee |
| Breedte (minimum) | 20 cm |