
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen pallisade ½Ø 7,0 x 250 cm, groen geïmpregneerd, rond gefreesd
Specificaties
| Afwerking | Rond gefreesd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 3,8 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Diameter | 7 cm |