
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen pallisade Ø 6,0 x 60 cm, groen geïmpregneerd, gepunt, rond gefreesd, gekruind
Specificaties
| Afwerking | Gekruind, Gepunt, Rond gefreesd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 0.91 kg |
| Diameter | 6 cm |