
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC
Over deze Grenen pallisade Ø 12,0 x 500 cm, groen geïmpregneerd, rond gefreesd, gekruind
Specificaties
| Afwerking | Gekruind, Rond gefreesd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 33.5 kg |
| Diameter | 12 cm |