
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Grenen blokhutprofiel 2,8 x 12,5 x 180 cm, gedroogd, groen geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
KOMO-gecertificeerd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 12,5 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 4.801 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 11,8 cm |